Komentowana treść: WHDLoad - nowości
[#1] Re: WHDLoad - nowości
Ehh, mogliby napisać które gry działają poprawnie w DBL...
[#2] Re: WHDLoad - nowości

@Malin, post #1

Jeszcze chyba żadne, bo WHDLoad 16.5 oficjalnie dostępny jeszcze nie jest.
[#3] Re: WHDLoad - nowości

@mailman, post #2

A kiedy jest planowane "wypuszczenie" 16.5?? "Za dwa tygodnie" czy jakaś realna data?

[#4] Re: WHDLoad - nowości

@Malin, post #3

Z tego co mi wiadomo Bert wraca z wakacji w tym tygodniu (lub wrócił w sobotę). Tłumaczenia dokumentacji nowej wersji już zostały rozesłane, więc można powiedzieć, że lada dzień.


Ale dostępność wersji 16.5 nie zapewni tego, że od razu wszystkie slave'y zaczną obsługiwać inne tryby niż PAL czy NTSC. Autorzy slave'ów muszą to w nich zaimplementować.
[#5] Re: WHDLoad - nowości

@mailman, post #4

Tymbardziej że już na wcześniejsze wersje WHDLoad było zrobionych kilka slave obsługujących DoublePAL, np Eye of the Beholder II
[#6] Re: WHDLoad - nowości

@Solo Kazuki, post #5

Jeśli znasz jakieś gry pod DBL to jeśli możesz podeślij mi na maila (jest w profilu) będe wdzięczny :)
[#7] Re: WHDLoad - nowości

@Malin, post #6

Miało być "podeślij mi na maila liste tych gier" sory
[#8] Re: WHDLoad - nowości

@Malin, post #7

ale malin dajesz!
[#9] Re: WHDLoad - nowości

@franz, post #8

też nie zapłaciłem za neta to piszę puki mogę ;)
[#10] Re: WHDLoad - nowości

@franz, post #9

Pisze póki jeszcze moge ale kontakt ze mną może sie urwać w każdej chwili :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem